قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
قم

قيمت ميلگردآهن ايرانيان

 

قيمت پروفيل
قيمت ميلگرد

 ميلگرد آجدار در دو سال و نيم گذشته داراي نوسانات بسيار زيادي بوده است تا هم اكنون نيزادامه دارد مي توانيم به جرات بگوييم كه بيشترين حجم از گرانيه توليدات شركت هاي فولاد در دو سال و نيم گذشته بوده است .
ميلگرد در صنايع بزرگ كشوركاربرد اساسي و بسيار مهي دارد.به طور كلي مي توان گفت بيشترين اهميت يك ساختمان زير ساخت آن مي باشد.


كاربرد ميلگرد

ميلگرد يا آرماتور فولادي است كه در بتن براي جبران مقاومت كششي پايين آن استفاده مي شود.

تقويت مقاومت خاموت

براي تقويت مقاومت خاموت در برابر نيروهاي برشي و اتصال كامل آن به ميلگردهاي طولي، از سنجاقي استفاده مي‌كنند.
فولادي كه به اين منظور در سازه‌هاي بتني  به كار مي‌رود به شكل سيم  مي‌باشد و فولاد ميلگرد ناميده مي‌شود. البته در مواردي از فولاد ساختماني نظير نيمرخي شكل، ناودوني و يا قوطي نيز براي مسلح كردن بتن استفاده مي‌شود.
در بتن ريزي كف و ايجاد فوندانسيون، براي قراردادن شبكه‌هاي كنار هم از خرك براي تنظيم فاصله استفاده مي‌شود كه به سبب ساختارش، شبكه‌ها را در فاصله‌اي نسبت به هم ثابت مي‌كند.
شركت آهن  ايرانيان سعي دارد با دانش و توانايي كارشناسان اين شركت بهترين انتخاب رو براي شما عزيزان داشته باشه و  با مشاوره كارشناسان اين شركت مناسب ترين انتخاب را داشته باشيد.

ميلگرد A1
صاف و داراي مقاومت تسليم 2300 سانتي متر مربع و مقاومت كششي 3800 بر سانتي متر مربع مي باشد.
ميلگرد A2
آجدار و داراي مقاومت تسليم 3000 سانتي متر مربع و مقاومت كششي 5000 بر سانتي متر مربع مي باشد.
ميلگرد A3
آجدار و داراي مقومت تسليمي 4000 سانتي متر مربع و مقاومت كششي 6000 بر سانتي متر مربع مي باشد.

كاربرد ميلگرد در ساختمان

كابرد ميلگرد به ستون‌هاي ساختمان محدود نمي‌شود ودر ساخت ساخنمان از موارده مختفي استفاده مي شود.
كه به شرح زير مي باشد.
براي افزايش مقاومت كششي بتن از ميلگرد راستا يا سيتكا استفاده مي‌كنند.
كه يك شاخه با دو انتهاي برجسته است و نسبت به طول ميلگرد  ??درجه زاويه را دارا مي باشد.
ساخت خاموت و ركابي يكي ديگر از كاربردهاي ميلگرد است.
كه براي مهار نيروهاي برشي از آن استفاده مي‌شود

قيمت تيرآهن  به نرخ درب كارخانه

 تيرآهن نيز همانند ساير توليدات شركت فولاد با تغييرات قيمت بسيار بالايي رو به رو بوده است و بيش از قبل پيمانكاران ساخت و ساز در صنعت ساختمان سازاي كشور را برا تهيه  تيرآهن دچار مشكل كرده است
استانداردهاي تيرآهن

تيرآهن INP
تيرآهن I شكل طبق استاندارهاي روسيه و چين ساخته مي شود و ضخامت بال آن با فاصله گرفتن از جان تيرآهن كمتر مي شود.

تيرآهن IPB
تيرآهن H شكل يا تير آهن‌هاي عريض تر به گونه اي هستند كه در آنها طول بال‌ها نسبت به تيرآهن‌هاي IPE بيشتر شده است.
تيرآهن در پل ها سوله ها و ساختمان ها نقشي اساسي و هياتي براي ساختار بدنه سازه را ايفا مي كند.


 
قيمت پروفيل

قيمت پروفيل بستگي به مقدار گوشت بدنه كار مي باشد و همچنين اندازه بدنه قوطي ، مي توان گفت در دو سال گذشته قيمت آهن داراي نوسنات بسيار زيادي بوده است كه يكي ازدلايل آنها  تحريم هاي نا عادلانه عليه كشوربزرگمون ايران بدونيم.


قوطي يا پروفيل

هر دو نام تجاري اين كالا مي باشند كه بستگي به موقعيت ناميده ميشوند.شركت آهن ايرانيان اين كالا را با هر دو نام تجاري در سايت عنوان مي كند تا شما مشتريان را علاوه برآشنايي با شركت آهنگستر در سرچ گوگل راحت تر شركت آهن ايرانيان را پيدا كنند.
 

و با هر نام تجاري كه در گوگل سرچ كردند بتوانند شركت آهن ايرانيان را پيدا كرده و با كارشناسان اين شركت شروع به گفت و گو و بحث راجب كالاي مورده نياز باشند.
براي اطلاع از  پروفيل اينجا كليك كنيد.


ناوداني

شركت آهن ايرانيان تماميه توليدات صنايع  فولاد كشور را به قيمت درب كارخانه به شما خريداران عزيز تحويل ميدهد.
قيمت ناوداني
براي اطلاع از انواع ميلگرد و قيمت ناوداني با كارشناسان اين شركت تماس بگيريد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: قيمت,ميلگردآهن,ايرانيان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱ مهر ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۴:۴۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

تكنيك هاي سئو سايت براي موتورهاي جستجو در طراحي وب سايت

سئو سايت برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است كه كلمات معادلي چون SEO يا بهينه سازي سايت براي موتور جستجو دارد كه همگي آنها به يك معني مي باشند و مي توان آن را در طراحي سايت بصورت زير تعريف نمود:

دوستاي عزيزم سئو (بهينه‌سازي سايت براي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستكاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. درواقع آن‌ها براي كمك كردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

 

سئو سايت براي موتورهاي جستجو در طراحي وب سايت

 

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيك وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

شروع سئو

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو كار خود را آغاز كردند بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يك ليست فهرست شده نگاه مي‌كردند كه همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.

با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند كه از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌كردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تعداد دفعاتي كه يك كلمه كليدي يا يك عبارت در يك صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد كل كلمات صفحه و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌كردند. به دنبال اين رشد سئو براي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع كرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو  براي سايت هاي اعم از طراحي سايت فروشگاهي، طراحي سايت رستوران، طراحي سايت گردشگري، طراحي سايت شركتي و بسياري موارد ديگر به دنبال پيدا كردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاي اخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند..

اهداف سئو 

هدف سئو كمك به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و كلمات كليدي وارد شده توسط كاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي كاربر و هم براي موتور جستجو است كه در آن كاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌كند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا كه الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بسته به اينكه چگونه كلمات كليدي رقابتي در بهينه سازي و سئو مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌كشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممكن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدكنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است كه در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول كه 58.4 درصد كليك‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

بطور كلي اهداف سئو را مي توان بصورت زير تقسيم بندي كرد:

 • در بازديد وب سايت تاثير بسزايي دارد.
 • باعث ايجاد برند مي شود.
 • باعث افزايش ترافيك سايت خواهد شد.
 • باعث شده وب سايت در صفحه نتايج موتور جستجو از رتبه بهتري برخوردار شد.
 • باعث افزايش فروش محصولات خواهد شد.
 • بهترين ابزار براي تبليغات است.

سئو درون صفحه يا On Page SEO

سئو درون صفحه به كنترل مستقيم كدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و ... مرتبط مي‌شود؛ به طور كلي هر چيزي كه در سايت خود بارگذاري مي‌كنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌هاي بهينه‌سازي است زيرا جايي است كه شما بيشترين كنترل را روي آن داريد. هر گونه تغييري را كه شما در محتويات سايت خود ايجاد مي‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است كه روش SEO On Page بدرستي قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو بيرون صفحه يا Off Page SEO

بر خلاف روش SEO On Page كه توسعه وب سايت با كنترل مستقيم بالايي انجام مي‌شد، روش بهينه سازي بيرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است كه در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود اين شامل تمام چيزهايي است كه مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت شما كمك كند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوندهايي كه از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌كنند متمركز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي كه در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد.

SEO Off Page يك فرآيند نامحدود است كه توسط مهندسين سئو در جهت بدست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌شود.

سئو كلاه سفيد يا White Hat

 به مجموعه تكنيك‌ها، روش‌ها و استراتژي‌هاي كه از قوانين و راهنمايي‌هاي موتورهاي جستجو تبعيت مي‌كنند، اشاره دارد. كه اين به معني فريب يا دستكاري موتور‌هاي جستجو و يا كاربران به هيچ وجه نيست. اين همچنين به سئو اخلاقي نيز ياد مي‌شود.

سئو كلاه سياه يا Black Hat

به مجموعه‌اي از دستورات دارد كه به منظور فريب، بازي و دستكاري الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندي بالا، بكار مي‌رود. اين مهم است كه بدانيد اين‌ روش‌ها غير اخلاقي بوده و توسط هيچ موتور جستجويي تاييد نمي‌شود و بكارگيري اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را براي هميشه در بر دارد.

انجام تاكتيك‌هاي سئو كلاه سياه ممكن است كه باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف كامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

استراتژهاي سئو وب سايت بصورت زير:

 • بهبود ساختار سايت
 • استراتژي كلمات كليدي
 • استراتژي URL
 • بهينه سازي كد
 • پردازش كردن متن
 • بهينه سازي لينك هاي ورودي
 • استراتژي نام دامنه و هاست

مهمترين معيارها براي بهينه سازي موتور جستجوعبارتند از:

 • اضافه كردن Allow يا DisAllow به نقشه سايت
 • اضافه كردن URL به نقشه سايت
 • اضافه كردن نقشه سايت به robots.txt
 • استفاده از ابزارهاي آناليز جهت crawl

تكنيك هايي كه براي بهينه سازي و سئو سايت عنوان شده است عبارتند از:

 • افزايش لينك هاي خارجي
 • تغيير اسم فايل ها
 • لينك يك طرفه
 • كلمات كليدي
 • استفاده از Meta Tag
 • استفاده صحيح از عنوان
 • استفاده از robots.txt
 • بهينه سازي محتوا

منبع: شركت سانا پرداز نارين

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ,SEO,يا,بهينه,سازي,سايت,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷:۱۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

ارتودنسي يكي از مهم‎ترين شاخه‌هاي رشته دندانپزشكي است. دليل اهميت ارتودنسي، در ساختاري است كه به دندان‌هاي بيماران مي‌دهد. به همين دليل است كه دندانپزشك و متخصص ارتودنسي، الزاما يك فرد نيستند و ما شاهد آن هستيم كه دو فرد متفاوت ، در اين دو رشته، فعاليت مي‌كنند.

ارتودنسي دندان‌ها توسط بهترين متخصص ارتودنسي بايد صورت بپذيرد. دليل اين مورد، اهميت بالاي ارتودنسي است. در صورتي كه فردي نامتخصص به ارتودنسي دندان‌هاي شما چه با ارتودنسي ثابت و چه ارتودنسي نامرئي بپردازد، درنهايت اين دندان‌هاي شما است كه نياز مجددا به ارتودنسي نياز خواهند داشت .

 

ارتودنسي

 

ارتودنسي نامرئي يكي از انواع ارتودنسي است كه توسط متخصص ارتودنسي يا بهترين دكتر ارتودنسي صورت مي‌پذيرد. روش‌هاي متفاوتي براي ارتودنسي نامرئي وجود دارد. يكي از مرسوم‌ترين اين روش‌ها، بهره از پلاك‌هاي نامرئي است. ا لبته بايد توجه كرد كه قيمت ارتودنسي در ارتودنسي نامرئي، بيش از ارتودنسي مرئي است.

از ديگر مواردي كه در ارتودنسي دندان وجود دارد، تفاوت در ارتودنسي ثابت و متحرك است. ارتودنسي ثابت در طول درمان بر روي دندان‌ها شما ثابت خواهد ماند در صورتي كه براي ارتودنسي‌هاي متحرك چنين نيست و شما مي‌توانيد حدود 2 تا 4 ساعت آن‌ها را از دهان‌تان خارج كنيد. اين مورد را نيز در نظر بداريد كه هزينه ارتودنسي از اين دو عامل اثر مي‌پذيرند.

اكثر ارتودنسي‌هاي متحرك از نوع ارتودنسي نامرئي هستند. به همين دليل است كه بهترين دكتر ارتودنسي يا بهترين متخصص ارتودنسي به شما پيشنهاد ارتودنسي متحرك مي‌دهد. البته همان‌طور كه گفتيم هزينه ارتودنسي در اين حالت بيشتر است و اين روش و متد درماني، به صرفه نيست.

يكي از مهم‌ترين مواردي كه در انتخاب بهترين متخصص ارتودنسي شرق تهران يا هر متخصص ارتودنسي‌اي بايد به آن توجه كنيد،  بهره او از يك كلينيك ارتودنسي است. مهم‌ترين مزيت بهره ارتودنتيست از كيلينيك، كاهش نياز شما به مراجعه به مراكز درماني ديگر در طول فرآيند درمان است.

متصور شويد در مراحل ارتودنسي بزرگسالان و كودكان كه نياز به عكس برداري از فك و دندان‌ها وجود دارد. حال اگر شما به كيلينيك ارتودنسي مجهزي مراجعه كنيد، نياز شما براي عكس‌برداري از دندان‌هايتان در مركزي ديگر كاهش پيدا مي‌كند. در غير اين صورت شما بايد هزينه رفت و آمد، فرسايش مسير و . .. را نيز مي‌پرداختيد.

عوارض ارتودنسي بيش از آن كه مرتبط به خود ارتودنسي شود، به فردي است كه به ارتودنسي مي‌پردازد. برخي افراد بدون داشتن هيچگونه مهارتي شروع به درمان بيماران متعددي مي‌كنند كه درنهايت نارضايتي بيماران را نيز به همراه خواهد داشت.

البته در طول درمان ارتودنسي ممكن است هر فرد، موارد متفاوتي را به عنوان عارضه ارتودنسي نام گذاري كند. اين مورد را در نظر بگيريد كه ارتودنسي فرآيندي است نيازمند حداقل 9 ماه زمان براي رسيدن به نقطه مطلوب. در اين ميان شما بايد بسيار به دندان‌هاي خود توجه كنيد، از جمله اين موارد مي‌توان به نخ دندان و مسواك روزانه اشاره كرد. در صورتي كه اين موارد توسط شما فراموش شود ، در انتها طول درمان شاهد آن خواهيد بود كه دندان‌هايتان نيز دچار پوسيدگي شده‌اند و در عمل خود اين مورد، فرايند ديگري را در جريان مي‌اندازد.

ارتودنسي دندان توسط متخصص ارتودنسي، فرآيندي است بسيار دقيق كه بايد با آگاهي كامل متخصص ارتودنسي نسبت به اين  دانش صورت بپذيرد.  

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بهترين,متخصص,ارتودنسي,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۸:۰۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

كتاب وصيت‌نامه‌ي فرانسوي

اثر آندره مكين

نقد كتاب وصيت‌نامه‌ي فرانسوي اثر آندره مكين

وصيت‌نامه‌ي فرانسوي روايتگر داستان تلخ پسري است كه ساكن شوروي دهه‌ي ?? و ?? ميلادي است و ناچار است با ناملايمات و حقايق تلخ زندگي در اين كشور سر كند؛ هم‌چنين در اين كتاب ماجراي احساس نامعمول او به يك بانوي فرانسوي، شارلوت لمونيِر كه ازقضا مادربزرگ او است را مي‌خوانيم.

او هرسال تابستان را به ملاقات مادربزرگ مي‌رود؛ مادربزرگ ساكن دهكده‌اي است در دل دشتي پهناور. مادربزرگ و نوه آنجا اوقات عصرشان را با نشستن در بالكن كوچك اما باصفاي مادربزرگ و قصه گفتن و قصه شنيدن مي‌گذرانند. قصه‌هاي مادربزرگ اما از زمانه‌اي دور و مكانه‌اي ديگري حكايت مي‌كنند؛ داستان‌هاي مادربزرگ برمي‌گردند به اوايل قرن؛ او تنيس بازي كردن پروست را با چشم خود ديده، سيل سال ???? پاريس را از نزديك شاهد بوده و حتي مي‌تواند داستان مرگ رئيس‌جمهور فليس فور را در آغوش معشوقه‌اش با جزييات كامل نقل كند.

شارلوت با قصه‌هايش چشم‌هاي پسر جوان را به روي روسيه‌اي مي‌گشايد كه در آن قحطي، بدبختي، بي‌عدالتي و هياهوي جنگ بيداد مي‌كند. نوه‌ي شارلوت تمام راه را از مسكو تا سيبري پابه‌پاي داستان‌هايش مي‌آيد؛ از همسرش كه قرباني برنامه‌هاي پاك‌سازي استالين بود كه داستان مي‌گويد او نيز همراهش رنج مي‌برد؛ از اسارت خودش به دست راهزنان كه مي‌گويد كه چه وحشي‌گري‌هايي كه بر سرش نياوردند و آخر هم رهايش كردند تا جان بدهد، چهارستون تن او نيز به لرزه مي‌افتد.

مگر مي‌شود چنين مصيبت‌هايي بر سر شارلوت آرام و دوست‌داشتني او آمده باشد؟ حواس او تمام و كمال درگير داستان‌هاي مادربزرگ است و آن‌ها را به خيالات و عالم پنهان ذهنش سنجاق مي‌كند. باوجود تمام كمبودها و نا عدالتي‌هايي كه در شوروي هست، چنين به نظر مي‌رسد كه درست مانند ديگر مردان روس، او هنوز نسبت به وطنش عشق در دل دارد؛ عشقي كه نمي‌توان آن را در هم شكست.

اين كتاب توسط نشر ثالث و با ترجمه‌ي ساسان تبسمي منتشر شده است. مشاهده و خريد كتاب از لينك زير (فروشگاه كتاب كاواك) : www.cavack.com

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: كتاب,وصيت‌نامه‌ي,فرانسوي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۵:۴۹:۱۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

اشتباهاتي كه قبل از رفع موهاي زائد با استفاده از دستگاه ليزر دايود الكس بايد از آن خودداري كنيد

فرآيند رفع موهاي زائد با استفاده از دستگاه‌ ليزر مي‌تواند كاري بسيار سخت باشد. به صورت ميانگين اين درمان بايد هر شش هفته يكبار براي رسيدن به نتيجه مناسب انجام شود. قبل از عمل مي‌توان روي پوست ژل‌هاي بي حسي استفاده و سپس از دستگاه ليزر دايود الكس استفاده كرد. به صورت كلي بسياري از افراد به چهار تا شش جلسه درماني براي رسيدن به نتيجه مناسب خواهند داشت. رشد موهاي زائد بعد از چند جلسه مي‌تواند به صورت كامل متوقف شود اما برخي از افراد بعد از مدتي شاهد رشد مجدد آنها خواهند بود! چند ماه بعد نيز انگار به صورت كلي اصلا درمان انجام نشده و دوباره شاهد رشد كامل موهاي زائد خواهيد بود. بايد گفت كه بسياري از افرادي كه با اين مشكل روبرو مي‌شوند، اشتباهاتي را مرتكب شدند كه روي فرآيند درمان موهاي زائد تاثيرگذار بودند تا حدي كه دوباره شاهد رشد مجدد موهاي زائد هستند. البته فرآيند درمان ليزر قابل تكرار است و شما مي‌توانيد در سري دوم اينكار را بدون اشتباهات انجام دهيد. در اين مقاله به اشتباهاتي اشاره مي‌كنيم كه مرتكب شدن آنها مي‌تواند روي درمان با استفاده از دستگاه ليزر تاثيرگذار باشند.

 

 

 1. شما قبل از درمان شيو نكرديد: ليزر نور را به انرژي حرارتي تبديل كرده كه فوليكول مو را تحت تاثير قرار داده و باعث نابود شدن آنها خواهد شد اما اگر موهاي زائد بلند باشند، ليزر پوست شما را خواهد سوزاند. به همين خاطر است كه شما صرفا به ريشه مو و فوليكول‌هاي آن براي درمان نياز خواهيد داشت. اصلاح كردن قبل از درمان به شدت پيشنهاد مي‌شود. اگر قبل از درمان، از واكس استفاده كرديد كه باعث كنده شدن مو از ريشه مي‌شود، بهتر است يك هفته صبر كنيد تا مو فرصتي براي رشد داشته باشند تا همان مو بسيار كم براي درمان با استفاده از دستگاه ليزر مورد بهره برداري قرار گيرد. درمان كامل با استفاده از دستگاه ليزر چندين ماه به طول خواهد انجاميد و شما مي‌توانيد در فاصله بين جلسات موهاي زائد خود را شيو كنيد.
 2. به فردي با تجربه مراجعه نكرديد: اين مورد كمي بيش از حد عادي به نظر مي‌رسد، مثلا شما براي كوتاه كردن ناخن دست‌هايتان از چاقو آشپزخانه استفاده نمي‌كنيد. فرقي ندارد كه چه كسي درمان ليزر را انجام مي‌دهد، شما بايد مطمئن باشيد كه اين فرد تجربه كافي را در اين زمينه داشته به صورت مكرر براي درمان موهاي زائد افراد مختلف از دستگاه ليزر استفاده مي‌كند.
 3. دستگاه ليزر را بررسي نكرديد: ژل خنك كننده، عينك مخصوص و ... .  به صورت كلي اگر به كلينيك مدرن مراجعه نكنيد از دستگاه‌ها و تكنولوژي‌هاي قديمي براي درمان استفاده خواهد شد. ليزر‌هايي مثل IPL مي‌توانند در فرآيند درمان موهاي زائد با دستگاه ليزر مورد استفاده قرار گيرند اما معمولا تعداد جلسات درماني بيشتر شده و نتايج نيز چندان در خور توجه نخواهند بود. بهتر است براي انتخاب مناسب دستگاه ليزر، با متخصص مشورت كنيد تا بر اساس رنگ پوست و مو و همچنين ضخامت آن دستگاه مناسبي به شما معرفي شود.
 4. در درمان ثابت قدم نيستيد: زمان استاندارد بين جلسات درماني چهار تا شش هفته است. به صورت ميانگين به پنج جلسه درماني براي رسيدن به نتايج مناسب نياز خواهيد داشت. چيزي كه در اين ميان اتفاق مي‌افتد اين است كه بسياري از افراد بعد از جلسه دوم يا سوم با مشاهده نتايج از ادامه جلسات خودداري كرده و بعد از شش ماه به خاطر رشد دوباره مو براي درمان مراجعه مي‌كنند. برخي از نقاط مخصوص بدن به خاطر موهاي ضخيم نياز به تعداد جلسات درماني بيشتري دارند اما به صورت كلي پنج جلسه ميانگين مناسبي براي رفع موهاي زائد است.
 5. انتظارات شما بيش از حد است: بسياري از نقاط بدن تحت تاثير درمان مناسب با دستگاه ليزر شاهد كاهش رشد 85 تا 90 درصدي خواهند بود. نقاط متفاوت، نتايج مختلفي را نيز در بر خواهند داشت اما هميشه مقداري از موهاي زائد در بدن باقي خواهند ماند. پس به همين خاطر بهتر است كه انتظارات بيش از حد خود در مورد پوستي عاري از هر گونه موهاي زائد را كنار بگذاريد. مجوز سازمان غذا و داروي كشور آمريكا به دستگاه‌هاي ليزر نيز به كاهش موهاي زائد اشاره مي‌ كند نه رفع كامل آنها.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اشتباهاتي,كه,قبل,از,رفع,موهاي,زائد,با,استفاده,از,دستگاه,ليزر,دايود,الكس,بايد,از,آن,خودداري,كنيد,, دستگاه ليزر دايود الكس،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۴:۰۳:۰۱ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

هاست سي پنل چيست و چه ويژگي هايي دارد

كنترل‌پنل سي پنل اساسا براي شركت‌هاي ميزباني طراحي شده و مناسب ‌هاست لينوكسي است. اين پنل به كاربران اجازه مي‌دهد، سرويس ‌هاست را مديريت كنند. بطوركلي برخي افراد به دنبال شركت‌هايي هستند كه هاست سي پنل ارائه مي‌كنند اما در نظر داشته باشيد‌ هاست سي پنل عنواني كاملا كلي است و مقصود آن هاست لينوكس است پس هاست سي پنل به ميزباني اطلاق مي‌شود كه از كنترل‌پنل سي پنل براي مديريت امكانات سرويس استفاده مي‌شود.

كنترل‌پنل پلسك (Plesk) و دايركت ادمين (Direct Admin) ساير كنترل پنل هاي محبوب هستند ولي هيچكدام به محبوبيت سي پنل نيستند.

ويژگي هاي يك هاست سي پنل حرفه اي

 • بهره مندي از هارد پرسرعت SSD يا هارد SSD Nvme كه گران تر از هارد SSD است
 • استفاده از وب سرور قدرتمند لايت اسپيد
 • استفاده از cloudLinux براي افزايش امنيت و پايداري
 • بكاپ گيري منظم و اتوماتيك توسط هاستينگ
 • ارائه پلن هاي مختلف هاست ميزباني مناسب شما
 • استفاده از سرور هاي قدرتمند با جديدترين سخت افزارهاي روز دنيا
 • امكان خريد سرويس ها به صورت ماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و يكساله
 • فضا و پهناي باند متناسب با نياز شما
 • پشتيباني 24 ساعته و قابل در دسترس بودن در هر لحظه
 • ضمانت كيفيت و بازگشت وجه در صورت عدم رضايت
 • ارائه سرويس ها با قيمت مناسب و كيفيت بالا
 • امكان تغيير پلن ميزباني بصورت اتومات و توسط خود كاربر
 • و ساير موارد

هاست رايگان زدگيگ

 

شركت زدگيگ براي كاربران امكان سفارش هاست رايگان سي پنل را امكان پذير ساخته كه براي سفارش هاست رايگان به بخش سفارش هاست رايگان مراجعه فرماييد.

هاست رايگان سي پنل

توضيحات هاست رايگان

 • مشخصات سرويس:
  ٥٠٠ مگابايت فضا
  نامحدود ترافيك ماهيانه
  آخرين نسخه سي پنل
  نامحدود ايميل POP٣/SMTP
  نامحدود ساب دامين
  نامحدود بانك اطلاعاتي MySQL
  قابليت هاست سه دامنه اينترنتي
  بهينه شده با سيستم هاي مديريت محتوا مانند ورپرس ، جوملا ، پرستاشاپ و ...
  بدون تفاوت با هاست معمولي
  بدون تبليغات
  قابل ارتقاء اتوماتيك به پلن هاي بالاتر با حجم بيشتر بدون تغيير در اطلاعات سايت

اين هاست مخصوص ميزباني سايت بوده و قابل استفاده بعنوان هاست دانلود نيست.

قوانين هاست رايگان

تمايل ما ارائه خدمات با بهترين كيفيت مي باشد اما بدليل اينكه مايل هستيم اين خدمات پايدار بماند و با مشكل قانوني مواجه نشويم، احتراما پيشاپيش موارد زير را خدمتتان يادآوري مي نماييم:

رعايت تمامي قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران و قوانين جاري متداول در اينترنت از سوي تمامي كاربران محترم الزامي مي باشد.

نصب هر گونه بازي آنلاين، خبرخوان، شبكه اجتماعي، سايت دانلود و چت روم روي سرور ممنوع مي باشد.

درصورت هرگونه استفاده غير قانوني و غير متعارف هاست بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.ميزباني به دامنه هاي اصلي قابل ارائه مي باشد و در مورد ساب دامين تاييد نمي شود.

هاست رايگان براي سايت هاي معمولي مناسب بوده و هاست تست نمي باشد.

براي دريافت پشتيباني و بكاپ گيري مي بايست از سرويس هاي ميزباني هاست كم حجم ، هاست معمولي و هاست پربازديد استفاده نماييد.

در صورت ارسال ايميل گروهي بدون اطلاع قبلي اكانت كاربر حذف خواهد شد.

استفاده از دامنه رايگان غير مجاز بود و در صورت مشاهده سرويس بدون اطلاع رساني حذف خواهد شد براي ثبت دامنه با تخفيف كليك كنيد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: قوانين,هاست,رايگان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۷:۵۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي

امروزه فروشگاه هاي اينترنتي مختلفي به فروش انواع لوازم آرايشي در بستر اينترنت مي پردازند، خريد از فروشگاه اينترنتي آرايشي براي شما خانم هاي خانه دار مزاياي بسياري نسبت به خريد از بازار، مغازه ها و پاساژها دارد، يكي از مهم ترين مزيت ها اين است كه مي توانيد به راحتي پشت ميز بنشينيد و با جستجو در اين فروشگاه ها به راحتي لوازم مورد نظر خود را بيابيد و در درب منزل تحويل بگيريد.

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 1.jpg

اما ممكن است بسياري از اين فروشگاه ها نامعتبر بوده و اجناس تقلبي را به فروش برسانند يا اينكه قيمت لوازم آرايشي در اين فروشگاه ها بالاتر از فروشگاه هاي ديگر باشد. فروشگاه اينترنتي شيك فام يك فروشگاه اينترنتي معتبر براي پايان دادن به تمامي اين مشكلات است اگر دوست داريد خريدي مناسب از يك فروشگاه معتبر و همه چي تمام داشته باشيد ما فروشگاه اينترنتي شيك فام را به شما معرفي مي كنيم اين فروشگاه همچون ديجي كالا ،روبان و خانومي هست و دليل اين معرفي را در ادامه گفته ايم.

مزاياي خريد لوازم آرايشي از فروشگاه اينترنتي شيك فام

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 2.jpg

 1. هر آنچه براي زيبايي مي خواهيد در شيك فام جمع آوري شده است، شما در اين فروشگاه مي توانيد لوازم آرايشي چشم ابرو، لب ، ديزاين ناخن، آرايش مو، محصولات گريم، حالت دهنده هاي مو و حتي ابزار آرايشي را خريداري كنيد و ديگر نيازي به صرف زمان زياد براي خريد چند محصول از چند فروشگاه نيست.
 2. يافتن محصول مورد نظر شما در فروشگاه اينترنتي شيك فام بسيار راحت است چرا كه تمامي محصولات آرايشي گفته شده با توجه به كاربرد در دسته هاي مختلف قرار گرفته است شما با كليك بر روي هر محصول مي توانيد به حجم گسترده اي از لوازم آرايشي آن دسته دسترسي يافته و با فيلترهاي موجود در سمت راست صفحه  نظير قيمت، برند سازنده، نوع عملكرد و ... به راحتي محصول مورد نظر را بيابيد.
 3. همانطور كه مي دانيد برندهاي داخلي و خارجي توليد كننده لوازم آرايشي بسيار گسترده است و فروشگاه اينترنتي شيك فام يك فروشگاه ايده آل است كه حجم وسيعي از محصولات را از برندهاي داخلي و خارجي معتبر براي شما عزيزان جمع آوري كرده است.
 4. تمامي لوازم آرايشي در فروشگاه اينترنتي شيك فام اصل بوده و داراي ضمانت كالا هستند از اين رو خريدي مطمئن از يك فروشگاه مجازي خواهيد داشت و خيالتان از بابت با كيفيت  بودن اين لوازم راحت است.
 5. اگر به دنبال خريد لوازم آرايشي اصل و جديد هستيد شيك فام بهترين گزينه است در اين فروشگاه مجموعه اي عظيم از لوازم آرايشي روز مارك دار درج شده است و با توجه به ورود محصولات جديد به بازار ليست هاي موجود آپديت شده اند.
 6. مطمئن باشيد كه لوازم آرايشي موجود در فروشگاه اينترنتي شيك فام نسبت به ساير فروشگاه ها ارزان بوده و تضمين قيمت كالا دارند شما مي توانيد قيمت يك محصول را در فروشگاه هاي ديگر مقايسد كنيد تا متوجه تفاوت قيمت شويد.
 7. پس از سفارش كالا در هر گوشه ايران ظرف زمان كمتري محصولات به محل مورد نظر شما ارسال مي شوند و امكان پرداخت در محل از ديگر مزيت هاي فروشگاه اينترنتي شيك فام است.
 8. به هر علتي در صورت خريد لوازم آرايشي از فروشگاه شيك فام اگر شما ناراضي بوديد امكان برگشت كالا و عودت وجه براي خريداران عزيز وجود دارد.
 9. اين فروشگاه تنها براي خانم ها نيست و محصولات آرايشي آقايان نيز نظير انواع محصولات حالت دهنده مو مناسب آقايان وجود دارد.

در نهايت مي توان گفت كه شيك فام يك فروشگاه ايده آل براي خريد انواع لوازم آرايشي اصل با قيمت ارزان است كه به دليل اهميت دادن به مشتري بهترين و با كيفيت ترين محصولات را در رنج بازه متنوع براي شما قرار داده است. شما با خريد لوازم آرايشي اصل از شيك فام هميشه جوان، با طراوت و جذاب خواهيد بود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: معرفي,فروشگاه,اينترنتي,آرايشي,معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۴ شهريور ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۶:۲۸ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

دستگاه توليد فيلتر هوا

اين دستگاه در واقع نوعي دستگاه CNC است كه با استفاده از تجهيزات جانبي قادر به توليد انواع فيلتر هوا مي باشد. در حقيقت تغيير فرايند استفاده از دستگاه CNC باعث به تبديل شدن آن به يك دستگاه تمام اتوماتيك توليد فيلترهوا شده است.  شما با خريد و راه اندازي يك خط توليد فيلترهوا ، قادر خواهيد بود انواع فيلتر هواي خودروهاي پژو ، سمند ، پرايد ، زانتيا ، ال نود ، پيكان و ديگر مدل هاي خودروهاي سواري را توليد نماييد. اين فيلتر هوا با استفاده از دستگاه هاي توليد فيلترهوا شركت فيلتيران توليد و عرضه  مي شود. كيفيت بالاي مواد اوليه استفاده شده در خط توليد فيلتر هوا و نيز عملكرد بي نقص دستگاه هاي توليد فيلتر هواي فيلتيران ، منجر به توليد محصولي با كيفيت و قابل رقابت با ديگر برندهاي توليد كننده  فيلتر هواي انواع خودروهاي سواري در ايران شده است.

تجهيزات مونتاژ شده دستگاه بسته به نياز و درخواست مشتري ايران، اروپايي و چيني مي باشد و تفاوت قيمت دستگاه را شامل مي شود : اين تجهيزات عبارتند از، هد دستگاه- سيستم برنامه نويسي- دينام- ميز CNC يا هد CNC- سيستم خنك كننده- سيستم گرمايش- سيستم شست و شوي هوشمند- پمپ- ميكسر كه ادامه به توضيح هر يك از اين قطعات خواهيم پرداخت.

دستگاه تزريق فوم - Foam Injector Automatic Machine

 

يكي از دستگاه هاي توليد فيلتر هوا ، دستگاه تزريق فوم مي باشد. اين دستگاه مرحله نهايي، و مهمترين مرحله توليد فيلتر هواي ماشين را انجام ميدهد. به اين ترتيب كه با تركيب دو ماده اصلي ( پلي اورتان و ايزوسينات) و تزريق آن به دور كاغذ از قبل چين شده فيلتر، محصول نهايي را  ارائه ميدهد.

دستگاه چين كن كاغذ

دستگاه چين كن كاغذ، نام دستگاهي است كه وظيفه آن چين زدن يا تا كردن كاغذ فيلتر هوا است. همانطور كه از اسم اين دستگاه مشخص مي باشد، وسيله اي اتوماتيك براي چين كردن انواع كاغذ فيلتر هوا است و كار آن به طور تخصصي ، فقط كاغذ هاي مخصوص توليد فيلتر هوا مي باشد اين دستگاه به صورت اتوماتيك، كاغذ را چين دار ميكند.بيشترين استفاده اين دستگاه ها در صنعت توليد فيلتر هوا مي باشد.

b2ba_w1.jpg

اگر قصد راه اندازي خط توليد فيلتر هوا را داريد مي توانيد با خريد يك دستگاه كاغذ چين كن بخش بزرگي از فعاليت شركت خود را به صورت اتوماتيك پيگيري نماييد.

فيلتيران صنعت

گروه توليدي،صنعتي،بازرگاني فيلتيران صنعت، با بيش از ?? سال تجربه توليد و با استفاده از تجهيزات و ماشين آلات پيشرفته در طراحي و اجراي خط مكانيزه توليد دستگاه توليد فيلتر هوا در ايران مي باشد. اين شركت با استفاده از دانش روز و اصول طراحي مهندسي مكانيك و مكاترونيك موفق به طراحي دستگاه هاي تمام اتومات توليد فيلتر هوا در ايران گرديده و در حال حاظر خط توليد انبوه دستگاه هاي فيلتر هوا را دارا مي باشد.http://filtiran.com/

براي دريافت مشاوره رايگان و سفارش دستگاه فيلتر هوا با كارشناسان ما تماس بگيريد

۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶ – ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷

 • تلفن دفتر مركزي : ۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶
 • مدير فروش: ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷
 • مدير توليد: ۰۹۱۳۸۲۹۸۶۶۷
 • مدير داخلي: ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۸
 • فكس : ۰۲۱۴۳۸۵۲۳۴۹
 • ايميل : info@filtiran.com

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دستگاه,توليد,فيلتر,هوا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ شهريور ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۸:۱۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

فروشگاه اينترنتي شيك فام

امروزه با گسترش اينترنت، فروشگاه هاي مجازي زيادي در بستر مجازي در زمينه فروش كالا و معرفي خدمات فعاليت مي كنند كه فرآيند خريد را براي مشتريان عزيز بسيار آسان كرده اند ولي متاسفانه بسياري از افراد سودجو با تاسيس فروشگاه هاي مجازي نامعتبر و فروش محصولاتي نامرغوب و تقلبي به دنبال سر كيسه كردن جيب مردم هستند بنابراين اگر شما به خريد اينترنتي علاقمند هستيد اولين نكته انتخاب و خريد از يك فروشگاه آنلاين معتبر است.

دانلود فایل 1.jpg

فروشگاه اينترنتي شيك فام يكي از معتبرترين فروشگاه هاي آنلاين مي باشد كه فعاليت خود را در زمينه فروش انواع لوازم آرايشي و بهداشتي، عطر و ادكلن، لوازم شخصي برقي، محصولات آقايان، لوازم آرايشگاهي و ... از سال 1384 آغاز كرده است. شيك فام علاوه بر ارائه محصولاتي اصل و سهولت بخشيدن به فرآيند خريد و ارسال محصولات در كوتاه ترين زمان به نقاط مختلف ايران مزاياي بي شماري را براي مشتريان به همراه دارد كه در ادامه اين مزايا را بيان مي كنيم.

درباره شيك فام

 

دانلود فایل 2.jpg

 • حق انتخاب بيشتر

در فروشگاه اينترنتي شيك فام به صورت كاملا هوشمندانه محصولات براساس نوع كاربرد در دسته هاي گوناگون قرار داده شده اند و شما به سرعت مي توانيد به محصول موردنظرتان دسترسي پيدا كنيد، هم چنين تنوع محصول به قدري بالا است كه شما حق انتخاب بيشتري براساس سليقه، نوع نياز و توان مالي خود خواهيد داشت.

 • به روز و اصل بودن محصولات

هر روزه شاهد ورود محصولات جديد لوازم آرايشي، لوازم بهداشتي، انواع عطر و ادكلن و ... در بازار هستيم، آيا شما هم فردي به روز بوده و دوست داريد با متد روز پيش برويد؟ شيك فام محصولاتي كاملا جديد از برندهاي معتبر داخلي و خارجي را جمع آوري و در ويترين فروش خود قرار داده است.

 • مقايسه و بررسي كالاها در كوتاه ترين زمان

با ورود به دسته مورد نظرتان براي مثال عطر زنانه، به سرعت انواع مدل هاي عطر و ادكلن زنانه از برندهاي گوناگون براي شما نمايش داده مي شود كه در زير هر يك از محصولات قيمت روز درج شده است از اين رو با يك نگاه كلي به سرعت مي توانيد محصولات را از لحاظ قيمت و ظاهر مقايسه و بررسي كنيد و به سرعت محصول مورد نظرتان را بيابيد. در شيك فام جهت يافتن محصولي خاص و جستجويي دقيق تر، فيلترهاي گوناگوني نظير برند، قيمت و ... در قسمت راست صفحه محصولات قرار داده شده است.

 • تضمين مناسب ترين قيمت

تمامي قيمت هاي فروشگاه شيك فام براساس نوسات بازار درج شده است و هم چنين ما تضمين مي كنيم كه اين قيمت ها بهترين و مناسب ترين قيمت ها مي باشند.

 • دستري سريع به اطلاعات كامل محصولات

يك خريد مناسب، خريدي است كه براساس نيازها و خواسته هايتان صورت بگيريد از اين رو شيك فام با توجه به اين موضوع اطلاعات جامع و كاملي از هر يك از محصولات را براي شما عزيزان ارائه مي دهد براي دسترسي به اين مزيت فروشگاه اينترنتي شيك فام كافي ست بر روي تصوير محصول و يا دكمه جزئيات بيشتر درج شده در زير محصول كليك كنيد تا به صفحه معرفي محصول منتقل شويد.

 • ضمانت اصالت كالا

تمامي محصولات موجود در شيك فام از اصالت كالا و گارانتي برخوردار هستند و از اين رو خيالتان از اصل بودنشان راحت باشد و هم چنين كليه استانداردها و مجوزهاي لازم براي فروش را دارا مي باشند.

 • روش هاي مختلف پرداخت

در فروشگاه اينترنتي شيك فام جهت سهولت بخشيدن به امر خريد اينترنتي تمامي راه ها و روش هاي پرداخت براي مشتريان عزيز ارائه شده است كه شامل  پرداخت آنلاين، كارت به كارت،  واريز به‌حساب بانكي و پرداخت در محل مي شود.

 • عودت و بازگشت كالا

رضايتمندي مشتريان و ارائه كالاهاي با كيفيت و اصل از هدف هاي اصلي شيك فام است. از اين رو در صورت مشاهده ايراد و يا اشكال فني پس از تحويل گرفتن كالاي مورد نظرتان امكان عودت و بازگشت كالا براي مشتريان عزيز وجود دارد.

دانلود فایل 3.jpg

شيك فامر راز زيبايي تو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فروشگاه,اينترنتي,شيك,فام,فروشگاه اينترنتي شيك فام،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۸:۵۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

لباس مجلسي مهم ترين لباس براي دختر خانم هاي جوان است كه انتخاب آن براي خانم هاي شيكپوش اصلا كار ساده اي نيست زيرا بايد لباسي مناسب با سن, اندام , رنگ پوست و ... انتخاب كنند, اگر براي مراسم هاي عقد, حنابندان و عروسي دنبال مدل لباس چشمگير هستيد پيراهن هاي دخترانه مجلسي كارشده با پنل, گيپور, ساتن و دانتل مناسب شما هستند.

لباس مجلسي دخترانه

اصولا پيراهن هاي كوتاه بهترين انتخاب براي لباس مجلسي دخترانه است و ظاهري خاص به شما ميبخشند, هرگز لباس هاي بلند را انتخاب نكنيد زيرا لباس هاي بلند استايل شما را زنانه ميكنند.

همانطور كه ميدانيد امسال گيپور مد است و بين خانم هاي ايراني به شدت پرطرفدار است, براي لباس مجلسي, مانتو, شومير و ... سراغ گيپور ها ميدوند. پيراهن هايي كه در ادامه مشاهده ميكنيد جديدترين مدل لباس مجلسي دخترانه اند كه سال 97 - 2018 مد هستند و طرح هاي كار شده و شيكي دارند.

در سال ?? مدل لباس مجلسي هاي دخترانه زيادي از سوي متخصصان مد و زيبايي معرفي شده اند و اگر شما تمايل داريد در سال جديد تيپ و استايلي متفاوت داشته باشيد بهتر است انواع مدل لباس مجلسي دخترانه ?? را براي پوشيدن انتخاب نماييد.

 

 

مدل لباس مجلسي هايي كه براي دختران جوان طراحي مي شوند در انواع طرح و رنگ هاي متنوع موجود هستند و شما مي توانيد از بين اين مدل ها، از لباس مجلسي با تن پوش شيك و متفاوتي استفاده كنيد.

مدل لباس مجلسي دخترانه ?? با جديدترين طرح هاي مد سال

لباس مجلسي يكي از ضروري ترين انواع لباس ها براي دختران جوان است و اين مدل لباس اگر بدرستي انتخاب شود عيب هاي موجود در اندام تان كمتر به نظر مي رسد. در ادامه با انواع مدل لباس دخترانه ?? براي مهماني ها آشنا خواهيد شد كه اميدواريم اين مدل ها مورد توجه تان قرار بگيرند

مدل لباس مجلسي كوتاه دخترانه ??

مدل لباس مجلسي كوتاه از انواع لباس هاي پرطرفدار در بين دختران جوان است و اگر شما تمايل به پوشيدن لباس هاي كوتاه داريد بهتر است اين مدل لباس ها را براي پوشيدن انتخاب نماييد.

لباس مجلسي هاي كوتاه در انواع طرح هاي ساده و كار شده موجود هستند و اگر شما از آن دسته از خانم هاي جواني هستيد كه ترجيح مي دهيد در مجالس و مهماني ها ظاهري ساده داشته باشيد بهتر است اين مدل لباس ها را براي پوشيدن انتخاب نماييد.

مدل لباس مجلسي هاي كار شده نيز از انواع مدل پيراهن هاي محبوب در بين خانم هاي به روز و جذاب هستند و شما مي توانيد براي داشتن ظاهري خاص و مدرن از اين مدل لباس ها استفاده نماييد. اگر پاهاي خوش تراشي داريد بهتر است لباس مجلسي هاي كوتاه را با كفش هاي پاشنه دار بپوشيد و از اكسسوري هاي مناسب نيز استفاده نماييد تا شيك پوش تر به نظر برسيد.

لباس مجلسي همان لباس پركاربرد بين خانم ها براي جشن هاي مختلف است كه هنگام انتخاب و خريد آن بايد به مد سال توجه كنيد و لباسي بخريد كه مدرن و امروزي باشد، به همين منظور در اين بخش از دنياي مد نمناك شما را با مدل لباس مجلسي هايي كه سال 2019 مد هستند آشنا ميكنيم.

لباس مجلسي هاي جديد در مدل هاي مختلف كار شده و ساده وجود دارند كه هركس با توجه به سليقه و موقعيت دست به انتخاب ميزند، در انتخاب لباس مجلسي به نكات زيادي بايد دقت كنيد از جمله جنس، رنگ، سايز، بلندي و كوتاهي، آستين داشتن يا نداشتن و... همچنين رنگ پوست و فرم اندام تان نيز تاثيرگذار هستند.

 

اگر قصد دوختن لباس مجلسي داريد ميتوانيد سري به وبسايت هاي معتبر مانند نمناك بزنيد و از مدل لباس هاي آن ها ايده بگيريد، اينطوري ميتوانيد راحت تر مدل لباس دلخواه تان را پيدا كنيد.

با لباس مجلسي هاي شيكي كه سال 2019 مد هستند قطعا در مجلس خواهيد درخشيد فقط كافيست لباسي كه انتخاب ميكنيد متناسب با فرم اندام و رنگ پوست شما باشند.

 

منبع: نمناك

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مدل,لباس,مجلسي,كوتاه,دخترانه,??،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲:۴۷ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.